Bezinwazyjny lifting powiek, redukcja zmarszczek, blizn potrądzikowych -generator plazmy

Plazma azotowa jest nazywana jako czwarty stan skupienia, obok gazu, cieczy i ciała stałego. Azot zostaje podany radiofrekwencji o bardzo dużej częstotliwości, w wyniku czego powstaje plazma czyli używana podczas zabiegów energia.

cenniik
  • lekarska konsultacja do zabiegu 20 minut / bezpłatna
  • lifting górnych powiek    /480 zł
  • lifting dolnych powiek / 480 zł 
  • redukcja kurzych łapek/ 400 zł
  • redukcja zmarszczek górnej wargi tzw. zmarszczki palacza  / 350 zł
  • redukcja zmarszczek dolnej wargi / 350 zł
  • redukcja zmarszczek górna i dolna warga / 580 zł
  • usuwanie blizn potrądzikowych w zależności od ilości; wielkości od / 80 zł



Pakiet 2 zabiegów / bonifikata 20%

Plazma

Z upływem czasu, nasza skóra traci elastyczność, zanikają włókna kolagenowe, przez co staje się bardziej rozciągliwa. Opadanie powiek związane jest z wiekiem, bądź ze zmianami aparatu dźwigającego. Powieki rozciągają skórę, mięśnie słabną, zmarszczki stają sień bardziej widoczne. Dotychczas zabiegi współczesnej kosmetologii nie dawały nam 100% satysfakcji, gdyż były to zabiegi krótkotrwałe i nie niosą ze sobą dużego spektrum działania. Obecnie chirurgia plastyczna oferuje nam wiele metod korekcji opadających powiek, lecz są to zabiegi inwazyjne i niosące ze sobą długi okres rekonwalescencji.

Metoda plazmy azotowej wychodzi naprzeciw pacjentom, którzy chce uzyskać spektakularne efekty bez długiego okresu gojenia. To najwcześniejsze osiągnięcie w medycynie i kosmetologii estetycznej. Zabieg blefaroplastyki powiek ma na celu odmłodzenie górnych i dolnych okolic oczu, usuwając obrzęk, worki pod oczami czy tzw. „Kurze łapki”.


Jak wygląda zabieg?

Zabieg nie wymaga znieczulenia w narkozie, wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym, a w trakcie zabiegu skóra pacjenta nie krwawi. Plazma azotowa jest nazywana jako czwarty stan skupienia, obok gazu, cieczy i ciała stałego. Azot zostaje podany radiofrekwencji o bardzo dużej częstotliwości, w wyniku czego powstaje plazma czyli używana podczas zabiegów energia. Plazma tworzy się miedzy końcówką urządzenia i skórą pacjenta wywołując ablacje czyli odparowanie. Plazma działa punktowo, dokładnie w opracowywanym miejscu, bez zbędnego oddziaływania na otaczające je tkanki, bez naruszania głębszych warstw skóry.