Laser frakcyjny nieablacyjny Emerge

pakiet komfort Emerge na 4 zabiegów / bonifikata 10%

cennik
 • konsultacja lekarska 20 minut / bezpłatna
 • okolica: czoło, okolice oka, okolice ust, policzki, podbródek bądź okolice dłoni 30 minut / 300 zł
 • okolica: twarz, szyja bądź dekolt 40 minut / 600 zł 
 • odmładzanie prącia 30 minut / 400 zł 
 • indywidualna terapia na całą twarz 80 minut / 1200-1500 zł 
 • pozostałe okolice i blizny / od 50 zł

Laser Emerge

To skuteczna terapia dla Twojej skóry w formie szybkiego oraz komfortowego zabiegu. Niezawodny pod wieloma względami laser frakcyjny przywróci jędrny i zdrowy wygląd Twojej twarzy oraz zredukuje niedoskonałości – zmiany pigmentacyjne, zmarszczki, bruzdy, a także blizny i rozstępy. Już po kilku zabiegach laserem Emerge™ pozbędziesz się problemu w nieinwazyjny i nie wymagający okresu rekonwalescencji sposób.

Jak działa Emerge TM?

Laser frakcyjny Emerge™ stosuje energię w postaci mikrowiązek światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. W wyniku naturalnego procesu gojenia się naruszone komórki zastępowane są przez nową, zdrową tkankę. Przeprowadzony zabieg jest komfortowy i nie wymaga podania znieczulenia miejscowego. Bezpośrednio po zabiegu wystąpi miejscowe zaczerwienienie, które znika po kilku godzinach. W zależności od kondycji skóry mogą być widoczne drobne ślady. By uzyskać spektakularny efekt specjaliści zalecają serię 3-6 zabiegów.

Efekty zabiegów laserem EmergeTM

- Odmłodzenie skóry poprzez frakcyjny nieablacyjny resurfacing
- Usuwanie zmian pigmentacyjnych
- Redukcja zmarszczek
- Poprawa jędrności skóry
- Redukcja blizn i rozstępów

Rozstępy i blizny 

Rozstępy i blizny to niestety powszechny nieestetyczny problem, wiele osób boryka się z nimi przez długie lata. Jeśli walka z tymi zmianami nie przynosi skutku do akcji wkracza Emerge™, który w nieinwazyjny sposób zredukuje Twój problem. Skóra nabierze zdrowego wyglądu, a jej koloryt znacznie się poprawi.

Przywróć młodość Twojej twarzy

Pojawiające się z wiekiem przebarwienia na Twojej skórze oraz pogłębiające się bruzdy wargowo-nosowe powodują, że twarz wygląda na zmęczoną i pozbawioną blasku. Dodatkowym „bonusem”, który dostajemy z biegiem czasu są również zmarszczki mimiczne wokół oczy, czyli tzw. kurze łapki. Naszym idealnym rozwiązaniem jest resurfacing laserem Emerge™, który pozwoli Ci się cieszyć pełną blasku, jędrną i napiętą skórą. A głębokie bruzdy i zmarszczki mogą odejść w zapomnienie

Zalecenia pozabiegowe

 • Od razu po, jak i przez 2 dni po zabiegu należy nakładać w obszarze pozabiegowym Alantan w kremie lub maści, aby zmniejszyć występowanie zaczerwienień.
 • Po 3-4 dniach, gdy skóra staje się chropowata pokryta drobnymi strupkami, natłuszczamy ją wyłącznie Alantanem w maści (około 2 tygodnie).
 • Należy przez 3-4 tygodnie przed i po zabiegu unikać opalania na słońcu i w solarium, należy stosować kremy z filtrami anty-UVA i B z filtrem 50.
 • Przez 2-3 dni po zabiegu unikamy sauny, basenu oraz kąpieli w gorącej wodzie. 
 • Przestrzeganie odstępów czasowych zgodnie z zaleceniami.
 • W przypadku długotrwałego utrzymania się efektów pozabiegowych niezwłocznie poinformuj LUSTRO doktora Pomarańczy.