O nas, czyli kilka słów o zespole LUSTRA doktora Pomarańczy

Nasz zespół to doświadczeni specjaliści, wielbicieli szeroko rozumianej branży anty-aging. Dzięki temu, że każdy z nas specjalizuje się w innych rzeczach – medycynie estetycznej, kosmetologii, fizjoterapii i masażu, kontakcie z klientem – tworzymy zgraną drużynę, zdolną spełnić oczekiwania wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientów. Różnimy się pod względem wieku, doświadczeń i zainteresowań, ale to, co nas łączy, to uwielbienie dla ludzkiego, naturalnego piękna. Dlatego LUSTRO doktora Pomarańczy tak dobrze funkcjonuje – jest gabinetem nowoczesnym i eleganckim, a jednocześnie ciepłym i przytulnym. Nie powielamy idei konkurencji „stworzyć miejsce idealne dla każdego”, bo wiemy, że to niemożliwe. My oferujmy miejsce perfekcyjnie dla wszystkich osób, którym zależy nie tylko na pięknie ciała, ale także pięknie duszy i przede wszystkim zdrowiu. Promujemy zdrowe i rozsądne podejście do idei odmładzania i udoskonalania ciała. Dzięki temu, wybierając zabiegi w Lustrze doktora Pomarańczy masz pewność świetnego, trwałego efektu końcowego, bezpiecznego dla Twojego organizmu.

co nas wyróżnia? 6 rzeczy, które sprawiają, że lustro doktora pomarańczy to zespół jedyny w swoim rodzaju

  • Wieloletnie doświadczenie, które stale rozwijamy – nie osiadamy na laurach,
  • Praca w oparciu wyłącznie o certyfikowany sprzęt od najlepszych producentów,
  • Myślimy o każdym pojedynczym kliencie – do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie i z dużą troską,
  • Godziny pracy często dostosowujemy do potrzeb klientów,
  • Bezpieczeństwo i zdrowie to dla nas najważniejsze priorytety,
  • Miejsce pracy to dla nas drugi dom, dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, by było ono ciepłe i przyjazne. I to udziela się naszym gościom.

Poznaj każdego z nas

Beata Łubkowska - lekarz medycyny rodzinnej, estetycznej

Jest lekarzem z ponad 20 letnim doświadczeniem w leczeniu chorób jak i profilaktyce. Medycyna estetyczna jest doświadczeniem zawodowym, któremu Pani doktor całkowicie się oddała.

Interesuje się teatrem, filmem, muzyką, a w wolnym czasie dużo podróżuje.

Lekarz dermatolog

Serhii Hurin - 
lekarz ginekolog, znawca endermologii

Z wykształcenia lekarz ginekolog. Po przyjeździe do Polski zafascynowała go medycyna estetyczna
której oddał się w 100%. Zabiegi endermologii oraz masaże również nie pozostają mu obce. W wolnych chwilach stawia na aktywny tryb życia-spacer, bieganie lub wersję kanapową czyli
oglądanie meczów piłkarskich.  


Marta Nowak - 
położna, kosmetolog, ekspert laseroterapii

Położna i kosmetolog, która posiada 4 letnie doświadczenie w dziedzinie medycyny estetycznej. Studia położnicze ukończyła na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi na Wydziale Nauk o Zdrowiu. Ze względu na swoją pasję do medycyny estetycznej ukończyła studia magisterskie na kierunku Kosmetologia w Wyższej Szkole Informatyki i Umiejętności w Łodzi.

Ukończyła wiele szkoleń umożliwiających pracę na najwyższej jakości sprzętach i preparatach.Jest otwarta i tolerancyjna, a do swojej pracy podchodzi z pasją i pełnym zaangażowaniem. Kocha pracę z ludźmi i pracę dla ludzi.  Uwielbia naturalne piękno, jej fascynacją jest naturalna medycyna estetyczna.

Prywatnie fascynatka zwierząt, szczególnie psów którym poświęca każdą wolną chwile. Uwielbia czytać książki, dobrym filmem tez nie pogardzi.

Barbara Malinowska -
pielęgniarka, znawca depilacji laserowej

Pielęgniarka z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Jej pasją obok pediatrii jest medycyna estetycznej, której poświęciła ostatnie parę lat pracy zawodowej. Jest osoba otwartą, bardzo energiczną i pracowitą.  Uwielbia prace z ludźmi i prace dla ludzi. Poza pracy interesuje się fitnessem, motoryzacją, jak i medycyną niekonwencjonalną. Można śmiało powiedzieć, że pielęgniarstwo to jej pasja.

Radosław Zasada - 
lider masażysta

Przesympatyczny człowiek posiadający wykształcenie administracyjne.  Jest  ogarnięty wieloma pasjami w szczególności poświecił się medycynie estetycznej i w jej kierunku ciągle się rozwija. Od 2010 roku zdobywał doświadczenie w medycynie estetycznej i anti-aging jako menadżer, czy  dyrektor ds medycznych. 

 Nie tylko zna doskonale rynek medycyny estetycznej, ale również najbardziej liczące się firmy dystrybujące sprzęty i preparaty w Polsce i Europie. Dlatego w swojej ofercie posiadamy najdroższe i najskuteczniejsze sprzęty w czołówce technologii oraz preparaty najbardziej znanych producentów o najlepszej jakości. Dzięki temu zapewniamy bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych usług.

Jest wyjątkowym człowiekiem, zawsze otwartym na problemy pacjentów i pomocnym w każdej sytuacji. Swoją pogodą ducha i optymizmem zaraża osoby przebywające w Jego towarzystwie. Wie że odpowiedni wygląd poprawia nasze samopoczucie i komfort. Ciągle się rozwija w wielu dziedzinach, a wolnych chwilach trenuje na siłowni i uprawia boks.

Bartosz Cieślak - 
masażysta, znawca endermologii

Po ukończeniu kursu masażu zdecydował się na kierunek drogi jakim jest medycyna estetyczna.
Szybko znalazł nić porozumienia z Endermologią LPG Alliance. Podczas zabiegów dokłada wszelkich
starań aby było one jak najdokładniejsze o czym zawsze wspominają zadowolone pacjentki.

Anna Filas -
koordynator ds. pacjenta

Ania jest miłą, zawsze pomocną i kontaktową osobą, która od wielu lat związana jest z medycyną estetyczną. Jej zawód to technik usług kosmetycznych. Zawsze interesowała się pięknem, a co za tym idzie również komfortem naszego życia i dobrym samopoczuciem. Medycyna estetyczna jest dziedziną, która nie tylko pomaga naszej zewnętrzności, ale również pomaga poczuć się dobrze we własnej skórze i poprawić komfort życia. Ania z wyrozumiałością zawsze chętnie pomoże pacjentom.


Interesuje się medycyną współczesną, cukiernictwem. Uwielbia wycieczki na zakupy i spacery po lesie. Lubi ludzi i kontakt z nimi. Zawsze znajdzie czas na pogaduszki i z chęcią każdemu doradzi.

Sara Noman -
koordynator ds. pacjenta

Świat medycyny estetycznej oraz ciekawostek z jej świata pochłonął ją bez reszty. Codziennie dba o nasze profile na social mediach oraz o pacjentów. Jeżeli spotykacie w naszym gabinecie słodkości to właśnie jej słodka sprawka. Dba o pozytywne nastawienie przed zabiegiem oraz służy wszelka pomocą w razie pytań dotyczących zabiegów.  Interesuje się modą oraz sportem a w wolnych chwilach lubi wyjścia ze znajomymi. Żywiołowość i spontaniczność to jej drugie imię. Wszelkie nowinki z branży beauty również nie pozostają jej obce.


Ewelina Adriańczyk - kosmetolog, koordynator ds. pacjenta

Mateusz Małachowski - masażysta, znawca endermologii

Szymon Orman - dział informatyczny,  koordynator ds. pacjenta

Michał Bagiński - dział informatyczny, koordynator ds. pacjenta

Mateusz Walecki - koordynator ds. pacjenta