Peeling ziołowy Jadwiga

 POLSKI PEELING ZIOŁOWY, czyli głębokie lub powierzchowne złuszczanie, jest jedną z metod korygowania defektów skóry.

cennik

  • Twarz 180 zł
Pakiet 3 zabiegów / 432 zł
  • Szyja 180 zł
Pakiet 3 zabiegów / 432 zł
  • Dekolt 180 zł
Pakiet 3 zabiegów / 432 zł
  • Twarz + szyja 300 zł
Pakiet 3 zabiegów / 720 zł
  • Twarz + szyja + dekolt 400 zł
Pakiet 3 zabiegów / 960 zł
  • Ciało (jedna okolica) 400 zł
Pakiet 3 zabiegów / 960 zł

Pakiet 3 zabiegów bonifikata 20%

Dlaczego ten peeling?

Aby poprawić wygląd i stan skóry, należy ją co pewien czas złuszczać. Preparat ten jest bardzo skuteczny. Peeling wyprodukowany jest z produktów krajowych pochodzenia roślinnego. Jest to zabieg bezpieczny - nie uczula, nie powoduje bliznowacenia, ponieważ nie złuszcza naskórka poniżej warstwy podstawnej. Liczba i częstotliwość zabiegów zależy od rodzaju i grubości skóry oraz indywidualnych potrzeb klienta.

Kiedy i jakie efekty?

Efekt widoczny jest po każdym zabiegu. Skóra jest wygładzona, odnowiona, poprawia się jej elastyczność i kolor, spłycają się zmarszczki, ściągają się rozszerzone pory i wyrównują blizny, blakną przebarwienia, redukuje się tworzenie zaskórników i wyprysków. Skóra po takim zabiegu jest dobrze ukrwiona, dotleniona, a więc także odmłodzona. Zabieg wykonuje się kilkakrotnie.

Wskazania

Zabieg wykonywany jest w celu odświeżenia, regeneracji, wyrównania kolorytu, spłycenia zmarszczek, rozjaśnienia zmian pigmentacyjnych, wyrównania bruzd i blizn lub rozstępów. Proces wymiany naskórkowej obejmuje aż do 5 jego warstw, co przyczynia się do lawinowej rekonstrukcji naskórka, a także produkcji kolagenu i elastyny, dzięki czemu zabieg ten często nazywany jest liftingiem bez skalpela. Jest zaliczany do jednych z najskuteczniejszych metod odmładzania skóry, działania przeciwzmarszczkowego, poprawy elastyczności twarzy, a także likwidowania defektów estetycznych