LUSTRO doktora Pomarańczy - kim jesteśmy?

Lustro Doktora Pomarańczy to wyspecjalizowany gabinet medycyny estetycznej, tworzony przez specjalistów z ponad 10-letnim stażem w branży. Wyróżniamy się na tle pozostałych miejsc starannie opracowaną ofertą, w której znajdziesz tylko najlepsze usługi związane z szeroko rozumianą branżą anty-aging i zabiegów medycyny estetycznej, a wśród nich tę, która cieszy się największą popularnością i uznaniem wśród naszych sympatyków – depilację laserową. Wiedz jednak, że oferujemy znacznie więcej i pomagamy nie tylko paniom. Nasz gabinet chętnie odwiedzają mężczyźni, bo stworzyliśmy zabiegi w pełni dopasowane do męskich potrzeb i wyselekcjonowaliśmy kilka dni w miesiącu, kiedy obsługujemy wyłącznie panów – to daje im niezbędny komfort.

Nasza oferta to skondensowany katalog usług, które wykonujemy wyłącznie w oparciu o nowoczesny, zaawansowany technicznie i technologicznie sprzęt oraz wiedzę i doświadczenie lekarzy, które stale rozwijamy. Nie stajemy w miejscu. Nie osiadamy na laurach. Regularnie uczestniczymy w szkoleniach i trzymamy rękę na branżowym pulsie.

Satysfakcja i bezpieczeństwo Klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego podczas pierwszej wizyty w naszym gabinecie przydzielimy Ci specjalistę, który rozwieje wszystkie wątpliwości i będzie miał wgląd w każdy dokonywany na Twoje życzenie zabieg. Równie mocno dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Oferujemy także indywidualne godziny przyjęć, dzięki czemu wizytę w naszym gabinecie bez problemu umieścisz w nawet wypełnionym po brzegi grafiku.

Nie obiecujemy, że tworzymy miejsce idealne dla każdego. Ale zapewniamy, że Lustro Doktora Pomarańczy to wyspecjalizowana placówka, w której poczujesz się jak w domu, jeśli zależy Ci na pięknym, lecz także zdrowym wyglądzie, uzyskanym w trakcie starannego, przemyślanego zabiegu medycznego – nie szybko i „po łebkach”.

 

Znajdziesz nas w samym centrum Łodzi – na ulicy Drewnowskiej 48 zaraz za Manufakturą. Zapraszamy! Zadbajmy razem o Twój wygląd i samopoczucie! Z nami poczujesz się młodo i atrakcyjnie, niezależnie od wieku.