Zakupy bez zakładania konta i bez zapamiętywania haseł.
Płatności realizowane w formie tradycyjnego przelewu, PayPal, PayU - blik i płatność online.
W przypadku zakupu na raty, prosimy o kontakt telefoniczny w celu udzielenia pożyczki bez formalności.

Produkty

Filtry

Produkty 1–20 z 24

LPG® Cosmetics

Odkryj unikalną gamę kosmetyków opracowanych w oparciu o technologię endermologie® do twarzy i ciała. Linia kosmetyków endermologie® do pielęgnacji twarzy to recepta na opóźnienie oznak starzenia, opracowana w oparciu o 3 typy starzenia się skóry oraz klasyfikację jej morfotypu, opracowaną przez ekspertów LPG: twarz zmęczona, twarz pomarszczona i twarz z deformacjami. .Linia kosmetyków endermologie® do pielęgnacji ciała to recepta na wysmuklenie sylwetki oraz przywrócenie jędrności skóry, opracowana w celu dążenia do osiągnięcia jednego z 4 celów: utraty wagi, likwidacji cellulitu, zwalczania oznak starzenia oraz przywrócenia dobrego samopoczucia.

NEAUVIA kosmetyki

Neauvia tworzy przełomowe podejście i holistyczne rozwiązania poparte badaniami naukowymi i danymi klinicznymi, aby przejąć kontrolę nad oznakami upływu czasu na skórze. 
Najnowsza linia Neauvia Advanced Care System to profesjonalna i ekskluzywna pielęgnacja stworzona by działać w synergii z zabiegami medycyny estetycznej. Zaawansowane rozwiązania dla uzyskania zdrowej i pełnej młodzieńczego blasku skóry, poprzez pobudzenie naturalnego piękna w skuteczny i bezpieczny sposób.

Linia medycznych suplementów Neauvia Enhancement System to najnowszej generacji składniki, które marka oferuje klientom z myślą o skórze, włosach i ciele, dostarczając tym samym dodatkowych rozwiązań.

pozostałe marki

DIVES MED to nowy wymiar wyrobów medycznych i kosmetycznych stworzony do walki o zdrową i piękną skórę. Innowacyjne składy, synergistyczne połączenia, wysoka kondensacja formuł  to świat DIVES MED.

Noon Aesthetics to izraelska marka debiutująca w Polsce, oferująca profesjonalne kosmetyki do gabinetów medycyny estetycznej. Jej produkty zapobiegają typowym dla kwasów skutkom ubocznym, takim jak podrażnienie, pieczenie, zaczerwienienie i nieprzyjemne odczucia.

Nature Cosmetics to polska firma, która oferuje ceniony surowiec kosmetyczny jakim jest najwyższej jakości filtrat śluzu ślimaka. Wypracowane produkty są bogate w naturalne składniki aktywne.