Zakupy bez zakładania konta i bez zapamiętywania haseł.
Płatności realizowane w formie tradycyjnego przelewu, PayPal, PayU - blik i płatność online.
W przypadku zakupu na raty, prosimy o kontakt telefoniczny w celu udzielenia pożyczki bez formalności.

LPG® Cosmetics

Odkryj unikalną gamę kosmetyków opracowanych w oparciu o technologię endermologie® do twarzy i ciała. Linia kosmetyków endermologie® do pielęgnacji twarzy to recepta na opóźnienie oznak starzenia, opracowana w oparciu o 3 typy starzenia się skóry oraz klasyfikację jej morfotypu, opracowaną przez ekspertów LPG: twarz zmęczona, twarz pomarszczona i twarz z deformacjami. .Linia kosmetyków endermologie® do pielęgnacji ciała to recepta na wysmuklenie sylwetki oraz przywrócenie jędrności skóry, opracowana w celu dążenia do osiągnięcia jednego z 4 celów: utraty wagi, likwidacji cellulitu, zwalczania oznak starzenia oraz przywrócenia dobrego samopoczucia.

KOSMETYKI NEAUVIA

Neauvia tworzy przełomowe podejście i holistyczne rozwiązania poparte badaniami naukowymi i danymi klinicznymi, aby przejąć kontrolę nad oznakami upływu czasu na skórze. Portfolio marki obejmuje najwyższej jakości wypełniacze i zaawansowane kosmeceutyki oraz suplementy.

Najnowsza linia kosmeceutyków Neauvia Advanced Care System to profesjonalna i ekskluzywna pielęgnacja stworzona by działać w synergii z zabiegami medycyny estetycznej. Zaawansowane rozwiązania dla uzyskania zdrowej i pełnej młodzieńczego blasku skóry, poprzez pobudzenie naturalnego piękna w skuteczny i bezpieczny sposób.

Linia medycznych suplementów Neauvia Enhancement System to najnowszej generacji składniki, które marka oferuje klientom z myślą o skórze, włosach i ciele, dostarczając tym samym dodatkowych rozwiązań.

Produkty

Filtry

Produkty 1–20 z 23