Zaproszenie - wizytówka

Skoro jesteś na tej stronie, to znaczy, że ktoś Tobie bliski chce zaprosić Ciebie do świata LUSTRA doktora Pomarańczy aby stać się jego Sympatykiem.

Korzystając z tego zaproszenia zarówno Ty jak i osoba obdarowująca otrzymujecie bonifikatę w wysokości 50 zł do wykorzystania na zabiegi. Aby z niej skorzystać należy podczas pierwszej wizyty uzupełnić w ankiecie z czyjego polecenia.

Można umówić się z nami telefonicznie pod numerem 500810005, przez media społecznościowe albo osobiście. LUSTRO doktora Pomarańczy mieści się w reprezentacyjnym budynku przy Drewnowskiej 48. Budynek położony jest w atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu Manufaktury gdzie zaoszczędzając czas można połączyć wizytę u nas z zakupami, wyjściem do kina, muzeum czy kawiarni. Miejsce jest dobrze skomunikowane ze wszystkimi dzielnicami miasta i można do nas przyjechać tramwajem lub autobusem. Na wszystkich, którzy podróżują własnym samochodem czeka duży parking. Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach 8-22:30 oraz w sobotę 8-16 oraz w wybrane niedziele.